Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR MAGDALENA PANIEC. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać - prosimy o kontakt pod adresem e - mail info@rekrutacjebudowlane.pl.

   Administratorem danych jest REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR, Warszawa. Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu uwzględnienia Państwa kandydatury w bieżących oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR MAGDALENA PANIEC.
   Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest wyrażenie dobrowolnej zgody. Odbiorcami Państwa danych są pracownicy REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR MAGDALENA PANIEC prowadzący rekrutacje. Podmiotem, któremu powierzono techniczne obowiązki związane z przetwarzaniem Państwa danych jest Talent Base Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jeśli będą Państwo włączeni do rekrutacji prowadzonych w imieniu naszych Klientów - zatrudniających pracodawców, mogą oni zostać odbiorcami Państwa danych osobowych. Państwa dane będą przechowywane do czasu wycofania przez Państwa niniejszej zgody. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania - prosimy o kontakt pod adresem email info@rekrutacjebudowlane.pl.
   Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Państwa danych. Skargi należy wnosić do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych . Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://uodo.gov.pl/. Skutkiem niewyrażenia zgody jest brak możliwości włączenia Państwa kandydatury w prowadzone przez REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR MAGDALENA PANIEC procesy rekrutacyjne. Informujemy, że nie prowadzimy usługi archiwizacji danych i Państwa dane mogą zostać usunięte. Informujemy, że przekazane przez Państwa dane nie podlegają profilowaniu.